+48 731 013 214 druk@reklamowebanery.pl Poniedziałek - piątek od 7.30 do 16.00. facebook google +
facebook google +

Specyfikacja plików do druku

JAK PRZYGOTOWAĆ PLIK DO DRUKU ?

Jak już będziesz mieć gotowy projekt do druku, teksty muszą być zamienione na "krzywe" a obrazki i bitmapy powinny być w rozdzielczości co najmniej 60 DPI, w skali 1:1. W przypadku większych plików, projekt może być w skali 1:10, ale rozdzielczość powinna mieć 600 DPI. Pliki które akceptujemy do druku, powinny być w rozszerzeniach: TIF- TIFF, PDF, CDR (do wersji x5), JPG, AI. Projekt musi być przygotowany na dokładny rozmiar, bez spadów. Teksty na banerze powinny znajdować się minimum 3cm od krawędzi, ponieważ w tych miejscach znajdował się będzie zgrzew i oczka. W przypadku wydruku na folii projekt powinien mieć rozdzielczość minimum150 DPI, w skali 1:1 ( obrazki, bitmapy), pozostałe elementy zamienione na krzywe. ovová oka.

JAK PRZESŁAĆ PLIKI DO DRUKU PRZEZ SYSTEM LUB MAILEM?

Gotowy plik w formacie CDR, PDF, TIF, JPG, AI można wysłać na naszego maila, lub dodać przez system podczas realizacji zamówienia.

KORZYŚCI PODIADANIA KONTA W NASZYM SYSTEMIE

Po rejestracji otrzymasz całkowity podgląd na swoje zamówienie (kontrola podczas produkcji). Dodatkowo można pobrać swoje wcześniej załączone pliki w dowolnym momencie w przyszłości. Tutaj możesz się zarejestrować. Jeśli plik jest większy niż 60 megabajtów można przesłać pliki przez serwis wetransfer.com, następnie dodaj link w uwagach przy twoim zamówieniu, a my zajmiemy się resztą.

NIE POSIADASZ WŁASNEGO PROJEKTU ?

Pomożemy! Nasi graficy przygotują dla Ciebie projekt według wytycznych, które do nas prześlesz. Skontaktuj się z nami na druk@reklamowebaner.pl albo telefonicznie. Nasze przykładowe prace.


PRZYKŁADY NASZYCH PROJEKTÓW GRAFICZNYCH:

On-lineKalkulator Pewneceny Produkcja do3 dni. Transport naterenie całego kraju. Montaż naterenie całego kraju. Projektgraficzny

Korzyści z rejestracji

Pomoc on-line