+48 731 013 214 druk@reklamowebanery.pl Poniedziałek - piątek od 7.30 do 16.00. facebook google +
facebook google +

O nas

W 2010 roku wyposażyliśmy drukarnie w dwa nowe plotery solventowe ( o szerokości zadruku 320cm), elektroniczny trymer, laminator i ploter tnący po obrysie. Rozbudowaliśmy halę do zgrzewania i oczkowania banerów wielkoformatowych. Stworzony został wewnętrzny system, który kontroluje prace na każdym etapie zamówień.

SYSTEM ZAMÓWIEŃ

W odpowiedzi na potrzeby klientów, uruchomiliśmy drukarnię internetową - reklamowebanery.pl. Stworzyliśmy przyjazny portal zamówień, który pozwolił przyspieszyć proces realizacji zamówienia obydwu stronom - Klient/Wykonawca.

KONSTRUKCJE REKLAM

Specjalizujemy się także w produkcji wielkoformatowych reklam świetlnych, konstrukcji ze stali i aluminium. Rozbudowany park maszyn w dwóch halach produkcyjnych o powierzchni 600m2 oraz wykwalifikowana kadra pracownicza wykonuje nośniki reklam - najczęściej stalowo-aluminiowe urządzenia z elementami PCV, tłoczonej plexi oraz elektronicznym układem sterowania.

On-lineKalkulator Pewneceny Produkcja do3 dni. Transport naterenie całego kraju. Montaż naterenie całego kraju. Projektgraficzny

Korzyści z rejestracji

Pomoc on-line