+48 731 013 214 druk@reklamowebanery.pl Poniedziałek - piątek od 7.30 do 16.00. facebook google +
facebook google +

5 mitów o banerach reklamowych

INTERESUJE CIĘ JAK SKUTECZNIE WYPROMOWAĆ SWOJĄ FIRMĘ ?

BANERY SĄ NIETRWAŁE


Wszystko zależy od jakości materiału. Przy wyborze dobrego producenta, który używa sprawdzonych, dobrych jakościowo materiałów ( w naszym przypadku jest to baner powlekany 510g/m2 ) oraz właściwym użytkowaniu żywotność może przekroczyć 5 lat.
Zasadniczym problemem jest również stabilność kolorów. Drukujemy markowymi tuszami europejskich producentów. Dlatego też możemy zagwarantować stabilność kolorów przez cały okres użytkowania banera.

TANIO ZNACZY OSZCZĘDNIE


Klient ma pewność otrzymania banera najwyższej jakości tylko w przypadku, gdy jego zamówienie jest odpowiednio skontrolowane. Zarówno w procesie przygotowywania grafiki jak i w procesie produkcji. Wielu klientów wymaga indywidualnego podejścia a tylko firma zatrudniająca wykfalikowaną kadrę może sprostać temu zadaniu.
Najtańsza oferta nie znaczy najlepsza !

PIENIĘDZY MI NIKT NIE ZWRÓCI


Nasza firma działająca na rynku od kilkunastu lat dbając o swoją renomę nie pozostawia klientów samych sobie w przypadku jakiejkolwiek reklamacji. Klient zawsze powinien wybierać firmę sprawdzoną, dla której zysk to nie tylko jednorazowa sprzedaż.

DA SIĘ OBEJŚĆ BEZ KOMPLEKSOWEJ OBSŁUGI


Nie. Twoja firma zasługuje na dostawcę świadczącego usługi kompleksowo. Sam druk to nie wszystko. Oferujemy również projektowanie graficzne, doradztwo, montaż.

W INTERNECIE TRUDNO JEST ZNALEŹĆ DOBRĄ FIRMĘ


Oczywiście da się znaleźć dobrą firmę reklamową. Dowodem są nasze referencje, doświadczenie, wieloletnia obecność na rynku. Nie bez znaczenia jest również możliwość ścisłego kontaktu z nami - internet, telefon, wizyta w biurze.

On-lineKalkulator Pewneceny Produkcja do3 dni. Transport naterenie całego kraju. Montaż naterenie całego kraju. Projektgraficzny

Korzyści z rejestracji

Pomoc on-line